Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd

W grudniu, nasze przedszkole zorganizowało Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd pod hasłem "Śpiewajcie i grajcie Mu, Dzieciątku, Małemu ...", w którym wzięły udział wszystkie oławskie publiczne przedszkola oraz niepubliczne przedszkole "Kredka".

W dzisiejszych trudnych czasach ważne jest podtrzymywanie tradycji kolędowania oraz umożliwienia dzieciom prezentowania ich umiejętności. W zwiazku z obostrzeniami pandemicznymi, Przedląd odbył się w nieco innej formie- w wersji on-line. Wszystkim uczestnikom, którzy przekazali nam swoje wykonania kolęd, serdecznie dziekujemy i gratulujemy pięknych występów.

.................................

Na ten moment, nie mogły zostać umieszczone wszystkie nagrania z uwagi na zbyt dużą pojemność danego pliku. Po dokonaniu stosownych zmian niezwłocznie zamieścimy pozostałe filmiki.

Nagrody i pamiatkowe dyplomy już trafiły do przedszkoli i grup, które wzięły udział w przeglądzie.

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich występów, które pozwolą Państwu poczuć magię Świąt.